Nga sot teste falas të koronavirusit për udhëtarët që hyjnë në Gjermani

Nga e shtuna, ata që kthehen nga pushimet mund të testohen në përgjithësi dhe falas në…

Isa Mustafa shërohet nga koronavirusi: Kishte të tillë që e uruan vdekjen time

Kryetari i LDK-së Isa Mustafa, ka njoftuar se është shëruar nga COVID-19. Ai ndër të tjera…

Dy skuadra nga Premierliga i futen garës për Vedat Muriqin

E ardhmja e Vedat Muriqit do të jetë në mesin e gjërave më të “nxehta” këtë…

Zëvendësministri i Financave tregon se kur do të ekzekutohen 170 euro

Zëvendësministri i Financave, Agim Krasniqi, ka treguar se kur do të ndahen paratë e pakos emergjente.…

Thaçi ngushëllon Ramën për vdekjen e nënës

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka ngushëlluar Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën, për vdekjen e…

Mësoni ku shkarkohet Polica e Kartonit të Gjelbër pa pasur nevojë të pritni në radhë

Ministrja e Financave Hykmete Bajrami ka njoftuar se nga sot e deri në fund të vitit,…

Rukiqi thotë se deri në 50 mijë qytetarë mund të humbin vendin e punës shkaku i pandemisë

Si pasojë e pandemisë COVID-19, deri në 50 mijë qytetarë të Kosovës mund të humbin vendin…

Kryeministrit i kërkohet të aktivizojë Këshillin Kombëtar për Zhvillim Ekonomik

Oda e Afarizmit të Kosovës po i kërkon kryeministrit Avdullah Hoti që të aktivizojë Këshillin Kombëtar…

Nëse doni të humbni peshë, konsumoni këtë lëng në mëngjes

Lëngu i përgatitur nga majdanozi është konsideruar si një ndër recetat më të mira për ta…