Aksident në rrugën Pejë-Klinë, një kamion përfundon jashtë rruge

Një vaksident trafiku ka ndodhur në rrugën Pejë-Klinë, ku një kamion ka përfunduar jashtë rruge.

Nga fotografitë që ka siguruar Telegrafi nga vendi i ngjarjes, shihet se kamioni që ka përfunduar jashtë rrugës është kamion që transporton mallra.

Lajmin e për Telegrafin e ka konfirmuar edhe zëdhënsi i policisë në Pejë, Fadil Gashi.

Gashi ka theksuar se aksidenti ka ndodhur dje rreth orës 17:30 në fshatin Drenoc dhe se pëveq dëmeve materiale nuk ka pasur të lënduar. /Telegrafi/