Arta Nitaj ndryshon lokacionin e pushimeve nga Spanja në Itali

Arta Nitaj, tash e sa ditë po i shijon pushimet e verës.

Para disa ditësh Arta ishte në Spanjë, ku me ndjekësit ndau disa imazhe në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Ndërsa, siç duket aktorja shqiptare ka vendosur që këto ditë të ndryshojë lokacionin e pushimeve.

Dje në “InstaStory” ajo publikoi disa imazhe nga pushimet e saja në Itali.

Ndryshe Arta në media shpesh herë komentohet për jetën e saj luksoze dhe udhëtimet.