Arta Nitaj ndryshon lokacionin e pushimeve nga Spanja në Itali

Arta Nitaj, tash e sa ditë po i shijon pushimet e verës. Para disa ditësh Arta…

Flet britaniku që publikoi mesazhet e Arta Nitaj: Nuk i pëlqeu që e refuzova, më tha gay

Youtuberi i njohur britanik Teddy Grey, i cili publikoi një bisedë private lidhur me Arta Nitajn,…

Arta Nitaj reagon pas publikimit të fotove nudo dhe mesazheve

Modelja e njohur, Arta Nitaj, ka reaguar pas akuzave të forta të Youtuber-it britanik sipas të…

“5000 euro për një natë”, plas skandali i Arta Nitaj

Modelja shumë e përfolur kosovare, Arta Nitaj është kthyer ditët e fundit në qendër të vëmendjes…

“Copy-Paste”, Arta Nitaj na prezanton me sozinë e saj

Arta Nitaj ka definitivisht sozinë e saj dhe jo shumë shumë larg. ‘Binjakja siameze’ e modelës…

Arta Nitaj shfaq format trupore pas ushtrimeve në palestër

Arta Nitaj është njëra ndër modelet shqiptare më seksi. Postimet e saj marrin vëmendje të madhe…