Sunny Hill Festival

Arta Nitaj reagon pas publikimit të fotove nudo dhe mesazheve

Modelja e njohur, Arta Nitaj, ka reaguar pas akuzave të forta të Youtuber-it britanik sipas të cilit ajo merr 5 000 euro në këmbim të kalimit të një nate me të.

Ajo ka publikuar një “story” në Instagram duke thënë se nuk i bëhet vonë për çfarë thonë.

“S’më plas fare dhe kjo është shumë e rrezikshme”, shkruan ajo në story si përgjigje ndaj akuzave të hedhura.