Angela vazhdon të shfaq format e saj seksi

Modelja dhe shkrimtarja Angela Martini ka vazhduar që të sjell foto seksi nga karantina Angela, e…

Butrint Imeri sjell këngën e re “Prita”

Këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Butrint Imeri, mbrëmë (e shtunë) ka sjell projektet e tij…

Filmi rus për luftën e Kosovës, me plot trillime për UÇK-në e shqiptarët

Rusia historikisht ka qenë kundër Kosovës dhe pavarësisë së saj. E këtë e ka dëshmuar në…

24 fotografitë unike të të famshmëve para se ata të bëheshin të njohur

Morgan Freeman, i cili sapo u bashkua me Forcën Ajrore, Christian Bale si një model adoleshent,…

Rita Ora paralajmëron performancën e radhës përmes imazheve joshëse (Foto)

Rita Ora zgjodhi ta paralajmërojë performancën me anë të fotografive atraktive. Rita Ora nuk ka hezituar…

Dallimi i fotografive të yjeve në Instagram me ato që ua kanë realizuar fotografët

Cila femër nuk i admiron makijazhin e yjeve të famshëm në fotografitë që ato publikojnë në…

Beatrix Ramosaj publikon fotografi të para 20 viteve bashkë me Argjentinën

Shumë persona gjatë qëndrimit në karantinë janë bërë nostalgjikë për të kaluarën, duke publikuar në rrjetet…

Nora Istrefi pozon atraktive me maskë: Shpresoj se të gjithë jeni të sigurt në këtë kohë të çmendur

Ajo është njëra prej këngëtareve më të pëlqyera në showbizzin shqiptar, e cila arrin të sigurojë…

Labi blenë superveturë i “tejkalon” problemet financiare

Labinot Tahiri ka blerë një veturë të re nga më luksozet. Këngëtari Labinot Tahiri ka qenë…

Tayna lajmërohet nga Zvicra: Po jetoj jetën më të mirë

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ditë më parë është largua nga Kosova për në Zvicër. Me…