Arta Elezaj ia mësyn detit, poston imazhe provokuese

Modelja Arta Elezaj njihet për format e saj trupore tejet seksi.

Ajo merr vëmendje me postimet e saj tejet provokuese, shkruan lajmi.net.

Por përtej kësaj ajo merr vëmendje dhe komentohet shumë edhe për pushimet e saj tejet luksoze.

Së fundi ajo ka nisur pushimet në bregdet dhe nga atje nuk mungojnë pozat provokuese.

Përmes llogarisë së saj në ‘Instagram’, Arta ka postuar disa imazhe në të cilat shfaqet e veshur vetëm në bikini me ngjyrë të gjelbër.

Ndryshe ajo komentohet shumë edhe për pushimet e shpeshta në Dubai.