Reperi Zuna flet më në fund rreth raportit të tij me Loredanën, thotë se nuk ka asnjë keqkuptim me Mozzikun

Reperja shqiptare me famë në trevat gjermano-folëse, Loredana Zefi, së fundmi publikoi këngën e saj më…

Dafina Zeqiri realizon pozë provokuese në stilin e Kim Kardashianit

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, së fundmi i ka befasuar fansat me paraqitjet e fundit në…

Nuk do ta besoni kurrë se sa vite ka mbushur sot Leonora jakupi

“Dallëndyshe bukuroshe” është kënga e parë e Leonora Jakupit me të cilën mori pjesë në festivalin…

Fero publikon sekuenca në shtrat me Arbenitën (Foto)

Fero dje bëri hapjen e studios së re për labelin e tij, Gang Gang Entertaiment Ndonëse…

Vallëzim atraktiv nga Melinda, prapanica në plan të parë

Melinda Ademi ka arritur të tërheqë vëmendjen e fansave edhe përmes performancave të saja skenike, ku…

Rashel reklamon të pasmet bombastike

Fansat dhe miqtë e saj kanë shpërthyer në komente jo vetëm për lookun e ri që…

Stresi thotë se është i martuar me Kejsin

Lidhja e tyre është komentuar tejet shumë në faqet rozë dhe po vazhdon të jetë akoma…

Arbenita me veshje të bardhë si bora, shfaqet shumë provokuese

Modelja e njohur Arbenita Ismajli është një prej vajzave më të bukura që gjithmonë ka tërheur…

Arta Nitaj reagon pas lajmit se ajo është shoqëruese në një klub nate në Dubai: Nuk dëshmon asnjë shkrim që punoj aty

Arta Nitaj dhe Stina Bojku (Foto: Instagram) Bukuroshja nga Peja, Arta Nitaj, dje (e martë) ka…

Rita Ora ndahet nga i dashuri, pas tre muajsh romancë

Rita Ora dhe Ligji i Rafferty i kanë dhënë fund lidhjes pas tre muajsh romancë. Çifti…