Dua Lipa publikon foto të reja nga pushimet në jug të Shqipërisë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, po kalon pushimet e saj në jug të Shqipërisë. Dua po ndan imazhe për ndjekësit teksa po shijon pushimet..

Së fundmi në ‘Instagram’, ka sjellur disa fotografi të reja, ku ndër të tjerash shfaqej në poza me bikini dhe në disa të tjera duke bërë joga në plazhet e Shqipërisë.

Këngëtarja me postimet e saj në “Facebook”, ka marrë vëmendjen e kompanisë gjigante të rrjeteve sociale.

Facebook i kishte komentuar asaj “Dua Lipa, mbretëresha shqiptare”, në disa fotografi në “Facebook” nga pushimet në Shqipëri.

Ndryshe, “Sunny Hill”, u mbajt në Prishtinë për katër ditë rresht, teksa për herë të parë do të mbahet edhe në Tiranë.