Sunny Hill Festival

“I zënë” – Azet lë të kuptohet se është në lidhje me Dua Lipën

Mbrëmë është mbajtur nata e dytë e festivalit ‘Sunny Hill’ në parkun e Gërmisë. Në natën e dytë para një numri të madh të publikut përformoi rep-artisti Azet.

Azet në Instagram ka publikuar një fotografi me këngëtaren me famë botërore, Dua Lipën.

Në gjuhën gjermane ai ka shkruar se është i “zënë”, shoqëruar me emojit me zemra dhe dry, tipike të çifteve. Ende nuk dihet se a është shaka apo e vërtetë.

Miku i tij Zuna i ka uruar “vetëm më të mirat për Azetin”.