Sunny Hill Festival

Moti sot me diell e temperatura deri në 36 gradë

Këtë të mërkurë pritet të mbajë mot kryesisht me diell dhe temperatura të larta.

Temperaturat minimale pritet të lëvizin në mes 17 dhe 20 gradë Celsius, kurse maksimalet prej 33 deri në 36 gradë, transmeton www.gazetastop.com

Era do fryjë nga verilindja me shpejtësi prej 16-38 km/h.