Oriola Marashi vjen tejet provokuese në imazhet më të fundit

Oriola Marashi mori vëmendje në imazhet e reja. Modelja shqiptare duket se po e shijon suksesin pasi iu shfaqën fotografitë e saj në billborde të Venecia.

Ajo kishte theksuar linjat trupore në veshje të ngushtë ngjyrë rozë.

“Ju nuk mund ta shuani shkëlqimin tim”, kishte shkruar ajo në mbishkrim derisa pranoj mijëra pëlqime dhe komente pozitive.