Pas skandalit “çoma lokacionin”, Morena vjen me thënie të arta: Jeta është e bukur

Skandali telefonik i këngëtares ka krijuar zhurmë të mëdha në mediume.

Morena Taraku ka qenë cak i ‘thumbimeve’ pas një telefonate që iu kishte publikuar muajin e kaluar ku dëgjohet duke përdorur tone të rënda në raport me një mashkull, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja gjatë gjithë kësaj kohe ka qëndruar e heshtur në aspektin duke mos reaguar për këtë temë, por duket se tani është ‘mbushur kupa’, ajo pak më parë ka publikuar një shkrim në Instastory.

Ku shkruan se është shumë e lumtur për familjen e saj dhe të arriturat për gjatë 10 viteve karrierë, ndërsa intrigat e tilla i kanë dhënë asaj eksperiencë.