Sunny Hill Festival

Publikohet projekti “A mke dasht” nga Ledri dhe Melinda

Sot rep-artisti i njohur shqiptar Ledri Vula ka lansuar projektin e ri muzikor.

E  kjo këngë e artistit është në bashkëpunim me reperen Melinda Ademi.

Dyshja projektin e tyre muzikor e kanë titulluar “A mke dasht” dhe ka ritme verore.

E këngës artistët ia kanë bashkëngjitur edhe video-klipin ku shfaqeshin mjaft atraktiv.

Për tekstin e këngës janë përkujdesur Melinda, Gjiko, Skerdi e Ledri.