Sunny Hill Festival

Enca “djeg” rrjetin me fotografinë e fundit

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia sot ka publikuar një fotografi të realizuar diku në bregdet. Në…

Reagon Enca pas lirimit nga burgu

Ditë më parë këngëtarja e njohur Ruenca Haxhiaj, e njohur me emrin Enca u arrestua nga…

Lirohet Enca, pas arrestimit për kultivim të drogës

Gjykata e Tiranes ka liruar nga qelia Ruensa Haxhian, këngëtaren që njihet nga publiku me emrin…

Arrestohet Enca, kultivoi kanabis në banesë

Këngëtarja shqiptare, Ruenca Haxhiaj, e njohur me emrin Enca, është arrestuar të martën në Tiranë. Sipas…

Enca Haxhia shijon pushimet me të dashurin në Dubai

Këngëtarja shqiptare Enxa Haxhia po shijon pushimet në Dubai me të dashurin e saj, masazherin afrikan,…

Enca po rikthehet në muzikë? 

U bë një kohë që këngëtarja e njohur, Enca është ‘zhdukur’, me projekte muzikore, por jo…

Mos ndoshta Enca na tregoi se po udhëton me partnerin e saj?

Enca është një artiste shumë e suksesshme e showbiz-it tonë dhe nuk mund ta mohojmë se…

Enca shtatzënë? Publikohet foto

Enca Haxhiu është një nga artistet që ekspozohet pa komplekse. Përmes rrjeteve sociale ajo ka arritur…

Enca sjellë imazhe provokuese nga Dubai

Enca Haxhiu ka vendosur që të kalojë pak kohë në pushime. Këngëtarja kësaj radhe për pushime…

“Trupi im e bën atë ta humbas agjërimin dhe namazin”, Enca shfaqet provokuese nga Afrika

Pas Dubait, këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ka nisur pushimet në Afrikë. Ajo nuk ka nguruar…