Sunny Hill Festival

Tayna fotografohet në bikini

Këngëtarja e njohur Tayna ka vënë në pah linjat perfekte.

Tayna krahas angazhimeve të shumta në muzikë ka gjetur kohë edhe për pak pushime, ajo fundmi është relaksuar në një pishinë të mbyllur.

Rep artistja publikoi disa imazhe dhe video nga ky ‘mini pushim’, dhe në postimin e bërë ku ajo shfaqet në bikini.