Sunny Hill Festival

Tayna shfaqet provokuese me bikini nga pushimet

Tayna ka disa ditë që po shijonë pushimet e saj luksoze. Ajo që merr vëmendje është linja e trupit në bikini e që po duket në top formë.

Nën hijen e diellit Tayna duket tejet tërheqëse dhe provokative.