Dafina Zeqiri ekspozon tatuazhet e shumta në fotografitë e reja nga pushimet në Greqi

Dafina Zeqiri vazhdon me pozat joshëse nga pushimet në Greqi.

Këngëtarja shumë e dashur dhe e dëgjuar nga gjithë shqiptarët, këtë verë nuk është ndalur me hite.

Duke qenë jashtë mase aktive me projekte e koncerte, Dafina se fundi po shijon disa ditë pushimi në Greqi.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Si gjithmonë Dafina tregon linjat perfekte, kësaj radhë në bikini të zeza e me një bluzë të shkurtë po ashtu të zezë.

“A ke ni se me ty kom ra dashni”, shkruan ajo në përshkrimin e këtij posti, duke bërë hashtag emrin e këngës që ajo pret ta lansojë: “xhane xhane”.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Projekti i fundit që padyshim është bërë hit është “A m’ke dashtë”, në bashkëpunim me Elinel, ku miliona klikime nuk mungojnë as këtu. /Telegrafi/

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram
Foto: Dafina Zeqiri/Instagram