Therje me thikë në Prishtinë

Një therje me thikë ka ndodhur dje në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë.

Sipas policisë, viktima mashkull ka pësuar lëndime trupore, ndërkaq ngjarja ka ndodhur si shkak i një mosmarrëveshjeje të mëhershme në mes të dyshuarit dhe viktimës.

“Lëndime të rënda trupore ka pësuar viktima mashkull kosovar pasi i njëjti si pasoj e një mosmarrëveshje të më hershme, është sulmuar fizikisht (therrë me thikë) nga një i dyshuar mashkull kosovar. Viktima është dërguar në tretman mjekësorë në QKUK”, thuhet në njoftimin e Policisë.