Arta Elezaj mahnit në fotot e radhës në bikini

Modelja e njohur, Arta Elezaj prej ditësh ka nisur pushimet në Shqipëri. Për mijëra fansa të…

Arta Elezaj tregon linjat perfekte me bikini para pasqyrës

Modelja Arta Elezaj është mjaft e komentuar në mediat rozë për shkak të linjave të saja…

Së bashku me motrën, Arta Elezaj publikon foto nga fëmijëria

Modelja e njohur, Arta Elezaj është njëra ndër modelet më të përfolura në media. Ajo herë…

Arta Elezaj konfirmon lidhjen e dashurisë

Modelja e aktorja Arta Elzaj, ditën e sotme feston ditëlindjen. Në këtë ditë speciale, pranoi urime…

Arta Elezaj ia mësyn detit, poston imazhe provokuese

Modelja Arta Elezaj njihet për format e saj trupore tejet seksi. Ajo merr vëmendje me postimet…

Arta Elezaj pozon nga vetura me fustan të hapur, shfaqet joshëse

Modelja dhe aktorja Arta Elezaj është mjaft e komentuar në media për jetën dhe pushimet luksoze…

Arta Elezaj duket atraktive teksa thekson linjat në një paraqitje të radhës në Instagram

Modelja e njohur, Arta Elezaj komentohet vazhdimisht për secilën paraqitje që bën në rrjetet sociale. Duke…

Jo vetëm flokët, Arta Elezaj paska trashëguar edhe bukurinë nga nëna dhe babai i saj (Foto)

Arta Elezaj u bë e njohur për publikun si aktore në serialin “O sa mirë”. Pas…

Arta Elezaj provokon me imazhe në bikini, Arta Nitaj e komenton: Durimi shpërblehet

rta Elezaj provokon me imazhe në bikini, Arta Nitaj e komenton: Durimi shpërblehet PRISHTINË | 13…

Arta Elezaj shfaqet joshëse nga pushimet

Arta Elezaj ka sjell imazhe të reja provokuese për fansat e saj. Modelja e njohur e…