Një bashkëlojtar i Vedat Muriqit del pozitiv me koronavirus

Një futbollist dhe një anëtar i skuadrës së Fenerbahçes kanë dalë pozitiv me koronavirus. Skuadra turke…

Zbulohet lista e lojtarëve dhe trajnerëve më të paguar në botë

Edhe një herë tjetër, kapiteni i Barcelonën Lionel Messi e kryeson listën e lojtarëve më të…

Shtyhen finalet e Ligës së Kampionëve dhe Ligës së Evropës

Ndeshjet finale të Ligës së Kampionëve dhe Ligës së Evropës janë shtyrë për shkak të shpërthimit…

Koronavirusi prek Kombëtaren e Shqipërisë, ky është futbollisti i infektuar

Koronavirusi nuk ka kursyer as Kombëtaren U-21 të Shqipërisë. Pas futbollistit Valdrin Mustafa, me Covid-19 ka…

Barça dëshiron t’ia rrëmbejë Neymarin PSG-së përmes rregullit të FIFA-s

Barcelona vazhdon të jetë e interesuar për rikthimin në skuadër të sulmuesit të Paris Saint-Germainit, Neymar,…

Mediat gjermane: Rashica largohet nga Werderi për më pak se 38 milionë euro

Milot Rashica ka klauzolë largimi në kontratën e tij, me Werder Bremen në vlerë 38 milionë…

Lojtari që u shërua nga koronavirusi,: Mos e merrni të lehtë, nuk mund të merrja frymë

Futbollisti irlandez, Lee Duffy, i ka kaluar tetë ditë në spital duke iu nënshtruar edhe oksigjenoterapisë…

Paolo Maldini dhe biri i tij infektohen me koronavirus

Drejtori i Milanit, Paolo Maldini, dhe i biri i tij, Daniel, kanë dalë pozitivë në testin…

Menaxheri i Rashicës tregon çmimin që po kërkon Werderi

Milot Rashica mund të largohet nga Werder Bremen gjatë afatit kalimtar veror. Ylli nga Kosova ka…

Dybala në pritje të rezultateve: “Shpresoj mos ta kem koronavirusin”

Dybala është në pritje të lajmit nëse është prekur me koronavirusin apo jo. Gjithë lojtarët e…