Demi Rose rikthehet me poza gjysmë lakuriq

Demi Rose provokoi me foto pothuajse e zhveshur.

Modelja Demi Rose së fundi ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqet provokuese, teksa nuk mbante në trup pothuajse asgjë, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja ishte zhveshur tërësisht në pjesën e sipërme, ndërsa poshtë ishte mbështjellur vetëm me një shami, duke provokuar keq ndjekësit.

I NGJAJSHËM

DEMI ROSE E NIS FESTËN E PASHKËVE ME POZA ATRAKTIVE NË BIKINI

Ajo e mbuloi gjoksin duke pozuar nga prapa, kurse të pasmet ia mbuloi shamia që e kishte lidhur në trup dhe kishte lëshuar flokët në kraharor.

Edhe këtë herë, Demi mori komente të panumërta nga ana e ndjekësve të saj, të cilët janë mësuar me imazhe të tilla nga ajo. /