Fotografi nga vendi tragjik në Turqi ku vdiqën 15 përsona


Anadolu Agency ka publikuar fotografi nga vendi ku ndodhi aksidenti tragjik në Turqi, ku vdiqën 15 qytetarë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë ekipet e zjarrfikësve dhe disa autoambulanca.

Aksidenti ka ndodhur në autostradën Gaziantep-Nizip. Sipas Guvernatorit të Gaziantepit, në mesin e të vdekurve janë tre zjarrfikës, dy personel shëndetësor dhe dy gazetarë.

May be an image of 11 people, people standing and road
May be an image of 6 people, people standing and road
May be an image of 6 people, people standing and outdoors
May be an image of 9 people, people standing and road
May be an image of 11 people, people standing and road