Këngëtari i njohur ndahet nga e fejuara

Këngëtari Art Abazi është ndarë nga e fejuara e tij, Rreze Qerreti.

Lajmin e ka konfirmuar vetë Abazi përmes një postimi në Instastory.

I njëjti para dy jave kishye mohuar raportimet dhe kishte publikuar foto me partneren.

“Sidoqoftë, e vërteta qëndron te fakti se unë dhe ish-partnerja kemi vendosur t’i ndajmë rrugët tona, për t’i kontribuar qetësisë dhe të ardhmes tonë”, ka shkruar Arti.