Sunny Hill Festival

Moti gjatë pasdites me rrebeshe shiu, shkarkesa rrufesh e breshër

Për sot parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku gjatë orëve të pasdites pritet të ketë rrebeshe të izoluara shiu, të shoqëruara me shkarkesa rrufesh dhe breshër.

Era do të fryjë nga verilindja, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, e cila kohë pas kohe pritet të jetë mjaft e fuqishme, me shpejtësi prej 15 deri në 50 kilometra në orë.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 15 deri në 17 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale prej 27 deri në 31.