Në karantinën e Demi Rose do të dëshironte të ishte çdo mashkull (Foto +18)

Modelja britanike Demi Rose ka zgjedhur që të vetë-izolohet gjatë ditëve të pandemisë.

Por mënyra se si ajo e ka zgjedhur këtë vetë-izolim është interesante.

Ajo është parë jashtë ku është zhveshur e tëra, një gjë që ajo e bën më së miri.

E për këtë, Demi ka zgjedhur edhe një partnere, pra jo një djalë, e që është modelja tjetër e kolme Kinsey.

Të dy bukuroshet shihen duke marrë diell dhe janë tërësisht të zhveshura derisa janë shtrirë buzë një pishine. /GazetaExpress/