Adrola Dushi, e ftuar pak javë më parë te binjakët këndoi një pjesë nga hit-i i mikut të saj, Capital T, “U bo vonë”.

Adrola Dushi, e ftuar pak javë më parë te binjakët këndoi një pjesë nga hit-i i…

Capital T dhe Adrola Dushi fotografohen në aeroport?

Reperi, Capital T dhe modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, janë komentuar shumë herë për një…

Reagimi i vetëm i Adrola Dushit pas lidhjes së Fifit me ish-burrin e saj

Këngëtarja e njohur, Filloreta Raçi e njohur si Fifi, ka konfirmuar lidhjen e saj me ish-burrin…