Ronaldo nuk i mban nervat, i ulëret në fytyrë arbitrit dhe shtyn tifozin

Al Nassr, skuadra arabe ku aktivizohet Cristiano Ronaldo apo edhe Sadio Mane, ia doli të fitonte…

Ronaldo: Shpresojmë t’i fitojmë të gjithë trofetë

Cristiano Ronaldo foli për pritshmëritë që ka për sezonin e ri të Al Nassr, duke treguar…

Ofertë rekorde nga Al Nassr për Zidanen: Francezi mund të bëhet trajneri më i paguar në histori të futbollit

Arabia Saudite në kohët e fundit është aktivuar shumë për të marrë emrat e mëdhenj të…

Garcia shkarkohet nga Al Nassr

Sipas mediumit spanjoll, Marca, Rudi Garcia është shkarkuar nga pozita e trajnerit të Al Nassr. Marrëdhëniet…

Ronaldo mund ta përfundojë karrierën te Al-Nassr, pritet t’i ofrohet rinovimi edhe pas moshës 40 vjeçare

Te Al-Nassr besojnë se mund ta bindin Cristiano Ronaldon që ta përfundojë karrierën te klubi saudit,…

Al Nassr kërkon portier

Al Nassr, skuadër ku pak javë më parë u transferua Cristiano Ronaldo, po negocion inkorporimin e…

Detaje të reja për kontratën e Ronaldos me skuadrën arabe

Superylli portugez, Cristiano Ronaldo pritet që të fitojë në total 400 milionë euro pasi kompletoi kalimin…

Shifrat marramendëse të CR7 në Arabinë Saudite, çdo ditë mund të blej dy Ferrari

Cristiano Ronaldo u shpreh entuziast për aventurën te Al Nassr, madje duke folur për një projekt…

Prezantim spektakolar i Ronaldos tek Al-Nassr

Cristiano Ronaldo është prezantuar të martën mbrëma te skuadra arabe, Al-Nassr. Prezantimi i superyllit të futbollit…

Lojtari i Al Nassr nuk pranoi t’i jepte numrin e tij Cristiano Ronaldos, i shkëputet kontrata

Në ditët e fundit të vitit 2022, Cristiano Ronaldo firmosi atje ku të gjithë e prisnin.…