Sunny Hill Festival

Çfarë e shkakton erën e keqe të gojës dhe ushqimet që e largojnë

Nuk ka gjë më të sikletshme se sa të takosh a të bisedosh me dike, ndërsa…

Viktima nga rrëzimi i drunjve në Prishtinë, është një 30-vjeçar

Policia e Kosovës ka konfirmuar për Kohën vdekjen e një personi dhe lëndimin e një tjetri…

Erërat e forta rrëzojnë një dru në qendër të Prishtinës, dyshohet për të lënduar

Erërat e forta kanë rrëzuar drunj të shumtë në lagjen Pejton të Prishtinës, nën të cilët…

Vazhdojnë sukseset për “Bebe” të Era Istrefit, kënga më e dëgjuar në Zvicër

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, bëri rikthimin fuqishëm në muzikë dhe po pëlqehet në masë…