Sunny Hill Festival

Yjet që mungojnë në Euro 2024

Të suspenduar e të lënduar. Të pakualifikuar e të papërfshirë për arsye të ndryshme. Në Euro…

Haaland e barazon edhe një rekord në Premier League

Sulmuesi norvegjez Erling Haaland këtë sezon është i përfshirë në 44 gola për skuadrën e Manchester…

Lojtarët që do t’i mungojnë Botërorit “Katari 2022”

Jo çdo yll futbolli do të marrë pjesë në Kupën e Botës që nis më 20…

Klauzola e Haalandit po i shkakton ‘kokëçarje’ Guardiolas

Skuadrat që e duan Erling Haalandin kanë pranuar një lajm të mirë, pasi kaluzola e tij…

Erling Haaland ka firmosur me Manchester City

Erling Haaland ka firmosur kontratën me Manchester City deri në 2027. Kampionët e Anglisë siguruan ditë…

Klopp për transferimin e Haaland te Man City: Fatkeqësisht, një nënshkrim vërtet i mirë

Jurgen Klopp ka thënë se për fat të keq për veten dhe Liverpoolin, Manchester City ka…

Mësohet arsyeja pse Haaland e refuzoi Manchester Unitedin

Gjatë të premtes u raportua se Erling Haaland ka refuzuar Manchester Unitedin. Sulmuesi norvegjez thuhet se…

“Luftë” mes Realit e Cityt për Haalandin

E ardhmja e Erling Haalandit të Dortmundit vazhdon të mbetet temë diskutimi. Mediumi britanik “The Athletic”…

PSG duhet të shpenzojë 300 milionë euro për nënshkrimin me Haaland

Siç raportohet nga “L’Equipe”, kush do që e transferon sulmuesin e Borussia Dortmund, Erling Haaland duhet…