Helmimi i qytetarëve në Han të Elezit e Kaçanik, Ministria e Shëndetësisë furnizon me barna QKMF-të

Ministria e Shëndetësisë, ka njoftuar se bashkë me Shërbimin Spitalor Klinik dhe Universitar të Kosovës, e…

Vrasja e 30 vjeçarit dhe plagosja e një tjetri – gjithçka që dihet deri tani për rastin tragjik në Kaçanik

Një 30 vjeçar ka mbetur i vdekur si pasojë e lëndimeve të marra nga të shtënat…

Një i vdekur nga gjuajtja me armë zjarri në magjistralen Ferizaj-Kaçanik

Një person ka mbetur i vdekur dhe një tjetër i plagosur si pasojë e gjuajtjes me…