Interi e mund Milanin 5 me 1

Interi ka fituar thellë ndaj Milanit në derbin e xhiros së katërt në Serie A, duke…

Po afron derbi, Inzaghi i ka të gjithë në dispozicion

Inter, Inzaghi i ka të gjithë në dispozicion, por me Milanin nuk ndryshon! Të gjithë më…

Barcelona mposht Milanin në SHBA

Skuadra e Barcelonës ka mposhtur skuadrën e Milanit në miqësoren e luajtur në Nevada të SHBA-së.…

Vdes Silvio Berlusconi

Ka vdekur në moshën 86 vjeçare ish-kryeministri i Italisë, Silvio Berlusconi. Ai vdiq në spitalin San…

Interi me fitore të madhe, i afrohet finales

Interi ka bërë hap shumë të madh drejt finales së Championsit. Falë një periudhë të shkëlqyer…

Milani e do Saint-Maximin, Newcastle ia tregon çmimin

Milani po konsideron Allan Saint-Maximin si një alternativë për Nicolo Zaniolo, por Newcastle Unitedi dëshiron të…

Milan po përgatit kontratë të re për heroin e Francës, Giroud

Olivier Giroud ka vazhduar që të shënoi gola krucial për Francën në Botëror, kështu që Milan…

Milani sytë kah Broja

AC Milan synon të marrë shërbimet e sulmuesit shqiptar në Chelsea, Armando Broja, verën e ardhshme,…

Pioli flet për objektivat e Milanit këtë sezon dhe për De Ketelaeren

Stefano Pioli diskutoi cilësitë e nënshkrimit të ri Charles De Ketelaere dhe dëshirën e Milanit për…

Klubet angleze i prishin planet Milanit, Leicester gati t’i rrëmbejë një tjetër objektiv

Charles De Katelaere është një tjetër objektiv që mund të dështojë për Milanin. Sulmuesi i talentuar…