Dani Alves: Mbappe ende nuk e ka kuptuar se Messi dhe Neymar janë yje më të mëdhenj se ai

Lojtari i Pumas dhe i kombëtares së Brazilit, Dani Alves, ka dhënë një intervistë për La Gazzetta…

Nga Neymar te Mbappe: Si i shpenzoi PSG mbi 1.8 miliard euro në blerjet e lojtarëve

Paris Saint-Germain (PSG), ka zhvilluar ndjeshëm një treg tashmë të egër transferimesh që kur pronarët e…

Forma e Neymar “bezdis” Mbappe-n, Galtier i thërret të dy në “apel”

Një situatë aspak normale dhe një sjellje e pahijshme, kështu u përkufizua gjesti i Kylian Mbappe…

Neymar drejt Premier Leagues, ish-trajneri e pret krahëhapur

Neymar ka dalë jashtë planeve të PSG-së, që një vit para se t’i përfundojë kontrata, ka…

Është vërshëllyer nga tifozët, PSG i vë çmim Neymarit

Paris Saint Germain (PSG), synon të bëjë revolucion gjatë merkatos së verës dhe Neymar është një…

Neymari i është ofruar Barcelonës

Neymari mund të largohet nga PSG-ja në verë. Mediat e huaja shkruajnë se PSG-ja ia ka…

Neymar dhe Ramos mund të luajnë ndaj Realit

Neymar dhe Sergio Ramos mund të rikthehen nga lëndimi për ndeshjen ndaj Real Madridit në Ligën…

Neymar nuk hyn në planet e presidentit të ardhshëm të Barcelonës

Neymar nuk hyn në planet e presidentit të ardhshëm të Barcelonës. Pas dorëheqjes së Josep Maria…