Imazhet me të brendshme e risjellin Arbenitën në qendër të vëmendjes

Modelja shqiptare që po ndërton karrierë ndërkombëtare, Arbenita Ismajli, sërish ka tërhequr interesimin e faqeve rozë me fotografitë e reja që i ka shpërndarë në Instagram.

Ndërkohë që po bën rolin e modeles, ajo ka pozuar me të brendshme dhe trupi i saj është për t’u admiruar.

Në përshkrimin e fotografisë së publikuar në Instagram, bukuroshja ka shkruar se kjo është një prej fotografive të shumta që ia ka bërë i dashuri.