Luiz Ejlli, imazhi i ri i Golden Eagle

Luiz Ejlli, fitues i Big Brother VIP Albania 2, do të jetë fytyra e re e Golden Eagle.

Pas përfundimit të kontratës që kishte me Top Channel dhe një kompani tjetër të pijeve energjike, Luis Ejlli tani ka vendosur që të bëj kontratë me kompaninë nga Suhareka (Frutex).

Luiz Ejlli ishte bërë i famshëm gjat qëndrimit në Big Brother VIP Albania 2, ku konsumonte shumë Golden Eagle.

Gjatë qëndrimit në BBVA, ishte bërë e famshme edhe shprehja e Luiz Ejllit që ‘sapo të dilte nga shtëpia e Big Brother, do të nisej për në Suharekë’.