Pas fotos së publikuar së bashku, Beatrixa “thumbon” Donaldin dhe Borën

Treshja Trixa-Donald-Bora kanë marrë vëmendje të jashtëzakonshme, ku këta dy të fundit u shfaqën bashkë në “Sunny Hill”.

Kjo u bë e ditur nga postimi i Semit në ‘Instagram’, e cila u bë virale, shkruan lajmi.net.

Semi postoi një foto bashkë me dyshen e famshme duke u përqafuar, teksa kishte shkruar: Shokë përgjithmonë.

Menjëherë pas kësaj fotografi erdhi reagimi i këgnëtares kosovare, Beatrix Ramosaj e cila gjithashtu përcolli “Sunny Hill” ku edhe postoi disa foto ku në përshkrim të fotografisë shkroi “2 Euro”.

Ndërsa vëmendjen e mori një koment tjetër, ku një një mikesh i shkroi: “Disa vlejnë 2 euro, disa janë të çmuar”./Lajmi.net/