Nga Arjola Demiri te Elvana Gjata, vajzat e lidhura me “bosa” me të shkuar kriminale

Mania e ekspozimit të jetës së luksit në rrjetet sociale duket se po vjen gjithnjë e…

Arjola pozon me rrobat me dizajn të ushtrisë

Aktorja e njohur shqiptare, Arjola Demiri, vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet…

Arjola Demiri flet për raportin me ish burrin, zbulon çfarë i kërkoi pas divorcit

Aktorja Arjola Demiri ishte e ftuar në “Goca dhe Gra” ku foli për rrugëtimin e saj…