Policia jep detaje për 77-vjeçarin që u gjet i vdekur në një motel në Prizren

Policia ka dhënë detaje për 77 vjeçarin që u gjet pa shenja jete dje në një…

Gjendet i vdekur një 77-vjeçar në një motel në Prizren, dyshohet se përdori viagra

Një rast vdekjeje ka ndodhur sot paradite në motelin “Villa A1” te Tranziti i Vjetër në…

Shpërthimi i tritolit trondit Sarandën, shkatërrohet hoteli dhe dëmtohen objektet përreth

Një sasi tritoli ka shpërthyer në Sarandë në një hotel dy katësh. Ndërtesa që prej vitit…