Ronaldo mund ta përfundojë karrierën te Al-Nassr, pritet t’i ofrohet rinovimi edhe pas moshës 40 vjeçare

Te Al-Nassr besojnë se mund ta bindin Cristiano Ronaldon që ta përfundojë karrierën te klubi saudit,…

Ronaldo duket se i referohet edhe Messit si shok

Pesë herë Topi i Artë u takua edhe njëherë me “armikun” e tij të përjetshëm në…

Akuza shokuese ndaj Ronaldos, “goditi shokun e skuadrës në dhomat e zhveshjes te Juve”

I ftuar në emisionin Italia Uno, ish-futbollisti i Juventusit, Massimo Mauro, hodhi akuza shokuese për Cristiano…

Ronaldo shënon 3 gola, Manchester mund Norwich, humbin Arsenal e Tottenham

Cristiano Ronaldo merr përdore Manchester United dhe e ndihmon t’i afrohet akoma më shumë zonës Champions…

Rangnick pret që Ronaldo ta eliminojë Atleticon

Ralf Rangnick pret që Cristiano Ronaldo të ketë edhe një paraqitje tjetër vendimtare për Manchester Unitedin,…

PSG mund të ringjallë interesimin për Ronaldon

Cristiano Ronaldo është i gatshëm që të largohet nga Manchester United për herë të dytë, nëse…