Kurti e Murati, nesër në konferencë për media, nuk dihen arsyeja

Kryeministri i vendit, Albin Kurti, dhe ministri i Financave, Hekuran Murati, nesër do të mbajnë konferencë për media.

Sipas njoftimit, konferenca do të nisë nga ora 11 në objektin e qeverisë.

Nuk dihet arsyeja e thirrjes së kësaj konference.