Sunny Hill Festival

Moti me diell, temperaturat deri në 31 gradë Celsius

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Sipas njoftimit, vranësirat në viset e larta kanë mundësi të shoqërohen me riga shiu.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Sipas njoftimit, vranësirat në viset e larta kanë mundësi të shoqërohen me riga shiu.