Sunny Hill Festival

Horoskopi 11 gusht 2022

Dashi

Gjashtëkëndëshi Mars-Neptun do t’ju japë një mundësi të shkëlqyer për të eliminuar përvojat negative nga jeta juaj dhe për të rifituar vetëvlerësimin dhe vetëbesimin. Megjithatë, sheshi i njëkohshëm Diell-Uran do të sjellë tronditje në jetën tuaj shoqërore. Në punë, me siguri jeni mjaft abstrakt sot, gjë që do të çojë në gabime të rënda. Në planin financiar jeni të tërhequr në shpenzime të pamatura.

Demi

Do të rrisni lehtësisht shanset për të përmbushur një ëndërr të madhe tuajën. Një lajm i gëzuar, do ju forcojë psikologjikisht dhe me siguri do ndiheni shumë bukur, me zhvillimet e sotme. Megjithatë, sheshi i njëkohshëm Diell-Uran do të sjellë përçarje në mjedisin familjar.
Në fushën e punës, por edhe atë financiare, një ëndërr e madhe e juaja do të realizohet. Kërkoni atë që meritoni dhe dëshironi.

Binjakët

Me gjashtëkëndëshin e sotëm Mars-Neptun, ndiqni pa hezitim intuitën tuaj, pasi mund të lexoni synimet e bashkëbiseduesve tuaj. Dita do të sjellë edhe një zbulim të një sekreti, i cili do t’ju japë gëzim. Megjithatë, sheshi i njëkohshëm Diell-Uran do të sjellë përçarje në rrethet tuaja shoqërore.
Diskutimet në prapaskenë dhe zbulimet në punë janë veçanërisht të favorshme për ju. Në planin financiar rrëmbeheni dhe bëni shpenzime të panevojshme! Prandaj kini kujdes.

Gaforrja

Sot me Gjashtëkëndëshin Mars-Neptun do të afroheni më shumë me miqtë tuaj, po ashtu jeni pro ndryshimeve që keni dashur të bëni prej kohësh. Sidoqoftë, sheshi i njëkohshëm Diell-Uran do të sjellë tronditje në arritjet tuaja dhe në gjithçka që ka vlerë për ju.Disa ndryshime të papritura sot, i shërbejnë në mënyrë të përkryer qëllimeve tuaja profesionale dhe financiare. Pra, kapni mundësitë.

Luani

Sot me Gjashtëkëndëshin Mars-Neptun favorizohet absolutisht normalizimi i marrëdhënieve dhe kontakteve tuaja familjare dhe familjare. Intuita juaj është gjithashtu më e fortë sot. Megjithatë, sheshi i njëkohshëm Diell-Uran do të sjellë këputje dhe përmbysje të të gjitha llojeve. Në punë, por edhe në atë financiar jeni të favorizuar për çfarëdo objektivi që keni vendosur. Ju arrini ambicie, një promovim apo edhe një ngritje rroge.

Virgjëresha

Po përfitoni sa më shumë nga marrëdhëniet tuaja me vëllezërit e motrat, të afërmit e largët dhe fqinjët. Përveç kësaj, do të keni shumë mundësi për të bërë udhëtime të këndshme. Megjithatë, sheshi i njëkohshëm Diell-Uran do të sjellë sërish ankth dhe frikë. Në karrierën tuaj, idetë tuaja të zgjuara dhe mendja juaj e shkathët ju japin zgjidhje kreative për problemet dhe jeni të suksesshëm në çdo aktivitet. Në planin financiar duhet të kufizoni shpenzimet tuaja të panevojshme.

Peshorja

Me Gjashtëkëndëshin Mars-Neptun, mund të prisni shumë gëzime emocionale, si dhe zbulime nga të cilat përfitoni planet dhe qëllimet tuaja. Megjithatë, sheshi i njëkohshëm Diell-Uran do të sjellë përçarje të forta në rrethet tuaja miqësore.
Në karrierën tuaj, një zbulim do të ndihmojë shumë në përparimin tuaj dhe qëllimet tuaja. Keni favor të mjaftueshëm financiar dhe në fakt, i gjendet një zgjidhje një çështjeje kronike.

Akrepi

Ia del mbanë sot dhe përmirëson çdo marrëdhënie dhe kontakt problematik ndërpersonal. Megjithatë, sheshi i njëkohshëm Diell-Uran do të sjellë një zbulim që do të lëkundë imazhin dhe reputacionin tuaj shoqëror.

Shigjetari

Gjashtëkëndëshi i sotëm Mars-Neptun ju jep zgjidhje praktike dhe zhvillime pozitive, thelbësore në jetën tuaj të përditshme. Dita më e mirë edhe për ndryshime në pamjen tuaj. Megjithatë, sheshi i njëkohshëm Diell-Uran do të sjellë pengesa të papritura në komunikim dhe transport. Profesionalisht do të ketë favore, përderisa përfitoni nga krijimtaria juaj e zhvilluar. Në planin financiar sot arrini të zgjidhni një çështje parash, e cila ju shqetëson prej kohësh.

Bricjapi

Sot me Gjashtëkëndëshin Mars-Neptun, patjetër do të kaloni shumë mirë. Favorizohen temat që lidhen me jetën shoqërore, argëtimin, ekspozimin, kreativitetin, fëmijët dhe ambiciet personale. Megjithatë, sheshi i njëkohshëm Diell-Uran do të sjellë zbulime që do t’ju lëndojnë. Në fushën e punës jeni të dashur, fakt që gradualisht do t’i sjellë të gjithë nën “ujërat” tuaj. Financiarisht, ju favorizoni kumarin sot, për sa kohë që shmangni rrezikun.

Ujori

Do të shijoni një jetë të lumtur familjare dhe kënaqësi emocionale. Probleme të vjetra, të zgjidhura. Megjithatë, sheshi i njëkohshëm Diell-Uran do të sjellë një përçarje të madhe në një marrëdhënie të rëndësishme ndërpersonale tuajën.
Profesionalisht, një ngjarje e sotme do t’ju rikthejë besimin dhe kënaqësinë në punë. Në planin financiar ka të ngjarë të lindin shpenzime që lidhen me shtëpinë dhe familjen.

Peshqit

Nëse jeni beqarë, mund të prisni një mesazh apo një telefonatë nga personi që dëshironi apo edhe një njohje të re emocionuese. Nëse jeni të fejuar, zona e dashurisë është absolutisht e favorizuar sot, veçanërisht përmes komunikimit, pasi partneri juaj ju trajton në mënyrën më të mirë dhe ju shijoni pasion, romancë dhe momente argëtimi së bashku. Suksesi profesional dhe financiar po vjen, sidomos nëse është përmes diskutimeve, marrëveshjeve apo kontratave.