Sunny Hill Festival

Një i vdekur dhe 860 raste të reja me koronavirus


Një person ka vdekur si pasojë e COVID-19 të premten në Kosovë.

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se janë regjistruar 860 raste pozitive.

Ndërkohë, janë shëruar 1155 persona.

Aktualisht janë 6925 raste aktive.